ART / Lithographs / Portfolio 13557156
nr 1355 7156
PORTFOLIO
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). "Computer Graphics", + häfte. Signed, numbered 65/190, dated 1982, 21x30 cm,
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). "Computer Graphics", + häfte. Signerad, numrerad 65/190, daterad 1982,21x30 cm
800
SEK 500
Monday October 19 2020
at 18:40:53
19/10 14:47:08
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik